Nazwa: KASK LUNAR PLUS Regulowany Yellow Fluo/Green Fluo
Marka: NEON
Dostawa: Kurier
Koszt dostawy: GRATIS !
Orientacyjna waga: brak danych
Cena: 649.00

Warianty:

Model Lunar Plus teraz z możliwością regulacji rozmiaru.

Kask posiada System Perfect Fit – (system perfekcyjnego dopasowania kasku do kształtu głowy pod wpływem jej temperatury)
- Wypełnienie EPS- To jeden z najważniejszych elementów kasku. Specjalnie wykonana pianka o różnej gęstości, której celem jest absorbowanie energii podczas uderzenia kasku o powierzchnię. Bez tego wypełnienia skorupa kasku nie spełni funkcji ochronnej.
- 3 rozmiary skorupy oraz System Soft Comfort pozwalaja dopasować kask do zupełnie różnych kształtów głowy.
- Miękkie uszy
- Regulowany pasek podbródka z systemem szybkiego odpinania dodatkowo przemawia za funkcjonalnością kasku NEON Hero
- Kask wyposażony jest w specjalne regulowane zapięcie na gogle, chroniące przed zsunięciem
- waga 625 gr
- NEONOWA KOLORYSTYKA

MADE IN ITALY !
 
O MARCE
OCHRONA, JAKOŚĆ I STYL – TO WŁAŚNIE NEON
Wydaje Ci się, że rynek gogli, okularów i kasków jest nasycony? Nam też. Pełen jest nudy i bylejakości, zapakowanych w papier ozdobny. Buntując się przeciwko temu, stworzyliśmy markę Neon – silny i wyjątkowy styl prosto z Włoch, który porwie Cię dbałością o szczegóły i precyzją wykonania.
Neon to młoda marka, napędzana przez jeden cel: radykalnie wprowadzać innowacje w dziedzinie sportów zimowych.
Założona przez spółkę Neotric – grupę zapalonych młodych profesjonalistów – w 2010 roku, z myślą promowania jako produkty Made in Italy, Neon to marka zbudowana na umiejętnościach i wiedzy w zakresie produkcji gogli, kasków i okularów.
Zrozumieliśmy, że rynek został nasycony przez wiele nowych produktów, ale jednak wyraźnie zauważyliśmy różnicę między tym czego chcemy, a tym co rynek ma do zaoferowania. Aby wypełnić tę lukę, stworzyliśmy bardzo innowacyjny zestaw produktów, które są bezpośrednim wyrazem naszej filozofii zorientowanej na jakość, w połączeniu z silnym i wyjątkowym stylem.