Kategorie
Nazwa: BRAMKA DO TRENOWANIA EXIT Kickback Rebounder M
Marka: EXIT
Dostawa: KURIER
Koszt dostawy: Kurier : 15.00 PLN
Orientacyjna waga: brak danych
Cena: 385.00

 EXIT Kickback Rebounder jest jak najbardziej optymalny w rozwijaniu Twojego talentu piłkarskiego. Za pomocą siatki Kickback możesz bez przeszkód trenować wiele różnych dyscyplin i to bez towarzystwa drugiej osoby. W ten sposób wyćwiczysz w sobie umiejętności takie jak: chwytanie, rzucanie i przyjmowanie piłki, strzelanie do bramki z nogi oraz z główki. Rebounder sprawdza się w następujących dyscyplinach sportowych:
- Piłka nożna (chwytanie i przyjmowanie piłki, strzelanie do bramki nogą i główką, obrona bramki)
- Siatkówka (zagrywka i odbijanie piłki)
‐ Piłka ręczna (rzucanie i chwytanie piłki, obrona bramki)
‐ Piłka wodna (rzucanie i chwytanie piłki, obrona bramki)
‐ Tchouckball (rzucanie , chwytanie i odbijanie piłki)


Kiedy oddamy strzał albo rzucimy do bramki Rebounder, której siatka jest bardzo elastyczna, wówczas piłka wróci do nas z zaskakującą prędkością. Powinieneś zwrócić uwagę, czy częściej przyjmujesz piłkę ręką, czy też nogą, to bowiem świadczy o Twoich umiejętnościach jako bramkarza , bądź też piłkarza (napastnika). Jest to wspaniała gra towarzyska nie tylko we własnym ogrodzie, ale także wielofunkcyjna, używana jako sprzęt treningowy w dyscyplinach sportowych, jak i w szkoleniu samej umiejętności szybkiego reagowania w różnych sytuacjach rozgrywkowych. Bramka Rebounder wykorzystywana jest do gry, nie tylko na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach. Kickback Rebounder ma idealne wymiary 84x84 cm. Kolejną zaletą bramki jest ustawienie jej nachylenia w 10 dowolnych pozycjach (od 35 do 90 stopni), dlatego też nadaje się do wielu ćwiczeń. Podczas treningu możemy bez problemu zmienić nachylenie położenia bramki a tym samym grę. Sama zmiana nachylenia bramki jest bardzo prosta i szybka.


Bramka Rebounder została dobrze zaprojektowana
Ma ładny design i jest bardzo wytrzymała. Rama bramki składa się z metalu koloru czarnego, który jest ocynowany i sfluidyzowany, dzięki czemu ma podwójną ochronę przed rdzą. Sieć bramki składa się z dobrze napiętej gumki, z której wyrzucona lub wystrzelona piłka ma dużą siłę odbicia. Wokół siatki znajduje się czarna rama PCV najwyższej jakości. Dostawą nie sąobjęte dwie kotwice, które odpowiadają za stabilność bramki na miękkim gruncie.Wymiary:
- wys.= 84 cm
- szer.= 84 cm
Ustawienie nachylenia w 10 dowolnych pozycjach (od 35 do 90 stopni).